Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Auklės darbas šeimose Vilniuje, Kaune ir užsienyje

Skelbimas galioja iki: 2014.06.13

Darbo vieta:

Vilnius, Kaunas

Darbo pobūdis:

Auklės darbas šeimose Vilniuje, Kaune ir užsienyje, visą arba pusę dienos, dažniausiai su mažais vaikais, iki trejų metukų.
Dirbančių tik vakarais ir savaitgaliais arba vien vasarą neieškome.

Reikalavimai:

Reikės praeiti atranką ir psichologinius testus. PRIVALOMA auklės darbo patirtis.

Privalumai:
Privalumai - bet ne būtinos savybės: kalbų mokėjimas, vairuotojo pažymėjimas ir patirtis, lankstus darbo grafikas.
Reikalinga ne mažesnė nei 1 m. patirtis srityje Klientų aptarnavimas/paslaugos

Mes jums siūlome:

Atlyginimas priklauso nuo Jūsų kvalifikacijos ir susitarimo su šeima.

UAB "Mama ir auklė"

Auklių agentūra, dirbanti Vilniuje ir Kaune, atrenkanti, tobulinanti aukles (puslapis internete - www.aukles.lt
) bei turinti lavinamųjų žaislų parduotuvę internete www.lavinantys.lt

Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »