Pradinio ugdymo mokytojas / asistentas ANGLŲ kalba

Skelbimas galioja iki: 2017.02.09

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome kūrybingo, energingo ir norinčio dirbti su vaikais anglų kalbos specialisto.
Darbas su pradinių klasių mokiniais anglų kalba pagal CLIL metodą.

Reikalavimai

Puikios anglų kalbos žinios: gebėjimas laisvai bendrauti taisyklinga anglų kalba.
Aukštasis išsilavinimas.
Mokytojo darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Įdomią ir atvirą naujovėms aplinką, galimybes tobulėti;
Vidinius ir išorinius mokymus, stažuotes Suomijoje, Vokietijoje ir Šveicarijoje;
Darbą draugiškoje komandoje;
3 kartus per dieną nemokamą maitinimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

VšĮ "Saulės gojus"

Mes, sauliagojiečiai – draugiška greituolių, užsispyrėlių, darbštuolių, išdykėlių, linksmuolių ir svajoklių šeimyna. Savo saulėtą darželį-pradinę mokyklą mes kuriame nuo 2004 m. rugsėjo 4-osios.
Visi VšĮ "Saulės gojus" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »