Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Administratorius - pirkimų koordinatorius

Skelbimas galioja iki: 2016.12.17

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Mes ieškome komandos nario:
- rūpestingo, atsakingo ir nuosekliai siekiančio užsibrėžtų tikslų;
- proaktyvaus, entuziastingo, su teigiamu požiūriu į kasdieninį darbą bei naujas užduotis;
- pastoviai ieškančio veiklos tobulinimo galimybių;
- gebančio vienu metu efektyviai dirbti su daug užduočių;
- gebančio efektyviai prioritizuoti darbus;
- gebančio efektyviai komunikuoti;
- mėgstančio dirbti komandoje;
- neeskaluojančio problemas, o ieškančio sprendimų būdų;
- gebančio racionaliai mąstyti stresinėse situacijose;
- gebančio save pasitikrinti ir pateikti kokybiškus darbo rezultatus.

Darbo pobūdis:
1. Administratorės (-iaus) darbai:
1.1. Korespondencijos priėmimas/siuntimas;
1.2. Skambučių priėmimas;
1.3. Kanceliarinių prekių poreikio numatymas, užsakymas;
1.4. Įmonės svečių priėmimas;
1.5. Tvarkos užtikrinimas biure;
1.6. Dalykinių kelionių organizavimas;
1.7. Vidinių įmonės renginių organizavimas ir koordinavimas;
1.8. Kiti administravimo darbai.
2. Pirkimų koordinatorės (-iaus) darbai:
2.1. Pirkimų poreikio surinkimas iš padalinių;
2.2. Užsakymų išsiuntimas tiekėjams;
2.3. Nupirktų prekių paskirstymo organizavimas ir koordinavimas;
2.4. Bendravimas su tiekėjais ir įmonės padaliniais;
2.5. Pirkimų limitų sekimas/kontroliavimas;
2.6. Tiekėjų konkursavimas.
3. Pagalba apskaitos skyriui:
3.1. Periodiniai gautinų ir mokėtinų sumų likučių suderinimų rengimas;
3.2. Pagalba ruošiant periodines ataskaitas vadovybei;
3.3. Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas.
4. Pagalba personalo vadovui (pavadavimas atostogų, ligos metu).

Reikalavimai

Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (administravimo srityje būtų privalumas);
2 metų panašaus darbo patirtis;
Puikios raštvedybos žinios;
Ypač geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (word, exel);
Labai geras lietuvių, anglų, rusų kalbų mokėjimas.

Naudingi įgūdžiai:
Buhalterinės apskaitos kursų pažymėjimas;
Darbo su Rivilės programa įgūdžiai (pagrindai).

Mes jums siūlome

Darbą jaunatviškame, draugiškame kolektyve;
Geras karjeros galimybes;
Visas socialines garantijas;
Atsakomybę ir veiksmų laisvę atsakomybės ribose;
Dalyvavimą įmonės vidiniuose projektuose siekiant didinti veiklos efektyvumą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Venipak įmonių grupė

Sparčiai besiplečianti logistikos kompanija UAB “ Venipak Lietuva” plėtrai Lietuvoje šiuo metu ieško naujų komandos narių.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »