AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.01.01

Darbo vieta

Darbo pobūdis

IEŠKOME AKTYVAUS, INICIATYVAUS IR KOMUNIKABILAUS KOMANDOS NARIO!

1. Aktyvi naujų klientų paieška, ilgalaikių santykių užmezgimas;
2. Bendravimas su esamais klientais, konsultavimas;
3. Derybos, pasiūlymų bei sutarčių sudarymas;
4. Klientų atsiskaitymo kontrolė;
5. Efektyvus kasdieninės veiklos planavimas bei analizavimas, siekiant įgyvendinti pardavimų tikslus.

Reikalavimai

JEI MANAI, KAD ESI PARDAVIMŲ GURU - SIŲSK SAVO CV !

1. Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
2. Sėkminga panašaus darbo patirtis (būtų privalumas);
3. Geri derybiniai, komunikabilumo įgūdžiai;
4. MS Office programų praktinės žinios;
5. Vairuotojo B kategorijos pažymėjimas;
6. Gebėjimas lengvai užmegzti ir palaikyti kontaktus;
7. Orientacija į rezultatą, puikūs laiko planavimo įgūdžiai;
8. Atsakingumas.

Mes jums siūlome

DIRBDAMI PAS MUS JŪS:

1. Gausite motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo rezultatų;
2. Galimybę realizuoti savo idėjas ir nevaržomai askleisti turimus gabėjimus;
3. Draugišką darbo atmosferą, mokymus bei patarimus tampant pardavimų guru;
4. Prisidėsite prie pardavimo proceso gerinimo;
5. Visas soc. garantijas.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "ELGRANDAS"

Kompanijos veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnikos produkcija Lietuvoje bei Europoje.
Įmonės vertybės: komandinis komunikabilumas, profesionalumas, efektyvumas, novatoriškumas, verslumas. Jei Tavo vertybės sutampa- būk mūsų komandos dalimi!
Plačiau apie mus www.elgrandas.lt/lt/cms/apie-mus
Visi UAB "ELGRANDAS" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »