Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2016.11.13

Darbo vieta

Darbo pobūdis

IEŠKOME ATSAKINGO, NUOSEKLAUS IR ORIENTUOTO Į REZULTATĄ B2B AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKO.

Esame svetainių kūrimo profesionalai. Mūsų veikla - aiški, sisteminga ir nuosekli: darome tik tai, ką suprantame, padarome, ką pažademe, nesistengiame "išrasti dviračio", ir - svarbiausia - klientai tai vertina. Interneto svetainė - strategiškai svarbi įmonės išorinio įvaizdžio dalis (daro įtaką pardavimams, marketingui, pirkimams, personalo formavimui), todėl 80% atvejų pardavimas vyksta bendraujant tiesiogiai su aukščiausio lygio vadovais. Mūsų rinkoje daug mėgėjiškumo, tačiau mes į svetainių kūrimą žiūrime rimtai ir per 9 metus pasiekėme Top3 vietą savo srityje (ir aplenkėme dvigubai seniau dirbančius rimtus senbūvius). Mūsų rezultatų pagrindas - efektyviai ir nuosekliai išvystyta aktyvių pardavimų sistema. Turime jau per 800 klientų (vidutinės ir didelės Lietuvos įmonės, tokios kaip Rokiškio sūris, Lietuvos Ryto spaustuvė, Daimantai LT, Gintarinė vaistinė ir kt. - visoms joms kūrėme jų pagrindines svetaines). Pati svetainių kūrimo rinka turi tendenciją tik augti: kas 3-4 metus pasikeičia tendencijos internete, ir mūsų tikslinio segmento įmonės savo "veidą internete" atsinaujina.

Prisijungti prie komandos ieškome rimto pardavimų profesionalo arba žmogaus, pasiryžusio tokiu tapti. Iš savo pusės esame pasiruošę suteikti visą reikalingą pagalbą, supažindindami su produkto, rinkos, klientų specifika ir nuosekliai išmokyti, kaip kiekvieną iš pardavimo proceso žingsnių atlikti įmanomai efektyviai. Rimtam kandidatui su išskirtiniais rezultatais praeityje turime karjeros galimybę per 1-2 metus tapti pardavimų vadovu.

Jūsų darbas atrodys taip:
- Telefonu tarsitės dėl susitikimo (šalti skambučiai);
- Nuosekliai ruošitės susitikimams;
- Susitikimų metu turėsite profesionaliai ir argumentuotai parodyti mūsų paslaugų ar darbo su mūsų kompanija naudą klientui, sudaryti tinkamą įmonės įvaizdį ir parduoti mūsų paslaugas;
- Vertinsite pardavimo klientui potencialą, likusius žingsnius iki teigiamo sprendimo;
- Ruošite komercinius pasiūlymus, sutartis;
- Nuolat seksite savo numatomus pardavimus ir orientuositės į iš(si)keltų tikslų pasiekimą.

Reikalavimai

DAUGIAUSIAI DĖMESIO SKIRIAME ASMENINĖMS SAVYBĖMS IR TIKIMĖS, KAD JŪS:
- Esate atsakingas ir linkęs darbus pabaigti iki galo;
- Turite daug atkaklumo pasiekti tai, ką užsibrėžiate;
- Mokate koncentruotis į rezultatą;
- Esate įpratęs dirbti daug, intensyviai ir nuosekliai;
- Turite gerą loginį mąstymą;
- Esate nuoširdžiai draugiškas ir mokate rūpintis klientu;
- Esate sąžiningas ir dirbate skaidriai;
- Esate nusiteikę skirti laiko tobulėjimui.

KITI REIKALAVIMAI:
- Bent minimali patirtis ir suvokimas apie pardavimus;
- Aukštasis išsilavinimas (arba procese);
- Nuoseklumas profesinėje veikloje iki šiol;
- Nuosavas automobilis - privalumas (nebūtina sąlyga).

Mes jums siūlome

DIRBDAMI PAS MUS:
- Išmoksite to, kas realiai veiksminga pardavimuose;
- Išmoksite efektyviai panaudoti turimą darbo laiką;
- Būsite palaikomi ir gausite pagalbą, reikalingą rezultatams pasiekti;
- Prisidėsite prie pardavimo proceso gerinimo;
- Turėsite stabilias pajamas (stabili bazė + priedai nuo rezultatų).

NUOSEKLIAI MOKYSIME JUS DIDINTI PARDAVIMŲ REZULTATUS:
- Kartu su vyresniu kolega pereisite cikliškus profesionalaus B2B pardavimo mokymus;
- Detaliai supažindinsime su produktais ir paslaugomis;
- Nuolat konsultuosime, koreguosime kryptį, ugdysime, kad taptumėte geru svetainių kūrimo srities pardavimų specialistu.

ŽINOMA, KITI PRIVALUMAI - ofisas senamiestyje, draugiškas kolektyvas, neformalus ir atviras bendravimas, stabiliai mokamas atlyginimas, apmokamas kuras ir automobilio eksploatacija, socialinės garantijos ir t.t. - taip pat bus, tačiau tikimės, kad Jus dar labiau motyvuoja darbas savo srities profesionalų kompanijoje ir nuoseklus augimas kartu su ja.

PASTABA: atkreipiame dėmesį, kad trumpalaikio darbuotojo neieškome. Ieškome kryptingai nusiteikusio (būsimo) pardavimų profesionalo. Todėl prašome CV siųsti tik tuos, kuriems šis darbo pasiūlymas tikrai įdomus.

Atlyginimas

450–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Sales Partners"

„Texus“ filosofija – būti finansiškai stabilia bendrove ir profesionaliai bei atsakingai teikti svetainių kūrimo ir smulkių valdymo sistemų paslaugas. Stabiliai dirbame jau 9 metus. Susipažinkite su mumis detaliau mūsų svetainėje - www.texus.lt
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »