Aktyvus pardavimų vadybininkas

Skelbimas galioja iki: 2017.01.04

Darbo vieta

Darbo pobūdis

UAB „Autokurtas” yra viena iš lyderių tarp Lietuvos įmonių, dirbančių komercinio transporto remonto bei detalių prekybos srityje. Mūsų buveinė Kaune, turime filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos. Šiuo metu ieškome Kauno regiono aktyvaus pardavimų vadybininko. Galimybė dirbti pasirinktinai: Kaune arba Vilniuje. Prašome nurodyti miestą, kuriame pageidautumėte dirbti.

Darbo pobūdis:

Bendravimas su esamais klientais ir naujų paieška;
Pasiūlymų ruošimas ir sutarčių pasirašymas;
Klientų konsultavimas, derybos;
Santykių su klientais palaikymas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Darbo patirtis automobilių detalių ir/arba remonto pardavimuose;
Darbo patirtis su detalių parinkimo programomis;
Svarbus automobilio sandaros ir veikimo principų išmanymas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje, greita orientacija;
Iniciatyva, ambicingumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

Karjeros galimybes;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Socialines garantijas;
Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą;
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Autokurtas"

UAB Autokurtas- teikia transporto priemonių bei jų įrangos remonto, detalių pardavimo, aptarnavimo (ir garantinio) paslaugas klientams, eksploatuojantiems:
* Mercedes Benz automobilius (visų rūšių);
* Volvo, Scania ir kt. sunkvežimius;
* Autonominius šildytuvus (Webasto, Eberspächer ).
Visi UAB "Autokurtas" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »