Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Ankstyvojo ugdymo specialisto padėjėjas

Skelbimas galioja iki: 2016.10.27

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, kuris galėtų ruošti priemones, naudojamas meninei veiklai dirbant su vaikais, bei tvarkyti patalpas po užsiėmimų.

• Priemonių (iš popieriaus, kartono, gamtos priemonių, kitos medžiagos) ruošimas užsiėmimas pagal aprašymą pateiktą rusų kalba;
• Kambarių tvarkymas po valandinių užsiėmimų (stalų valymas, siurbimas ir t. t.), vėdinimas;
• Pamokoje panaudotų premonių valymas;
• Visų patalpų drėgnas valymas, dulkių valymas kiekvienos dienos pabaigoje;
• Žaislų valymas ir dezenfekcija pagal grafiką;
• Darbas pagal grafiką (pilnas etatas).

Reikalavimai

Jeigu esate prie meno, žinote ką daryti su žirklemis ir spalvotu popieriumi, žinoti kaip tvarkyti patalpas pagal reikalavimus :) esate energingas, greitas, pozityvus žmogus, nebijantis jokių darbų, kviečiame prisijungti prie draugiško ankstyvojo ugdymo centro kolektyvo!

• Meniškumas;
• Punktualumas;
• Tvarkingumas;
• Kruopštumas;
• Atsakingumas;
• Rusų kalbos žinojimas (žodžiu ir raštu).

Mes jums siūlome

• Darbas I - IV, nuo 10:30 iki 20:30 val. su pertrauka, šeštadienį - nuo 10 iki 16 val.
• Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 320 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

VšĮ "Next karta"

Ankstyvojo ugdymo centras „Next karta“ užsiima ankstyvuoju ugdymu patiems mažiausiems. Pedagogai kartu su tėvais padeda atsklesiti įvairiapuses vaiko talentus, išvystyti motoriką, įgyti bendarvimo įgudžius grupėse.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »