Apdailos darbų meistras - brigadininkas

Skelbimas galioja iki: 2016.12.28

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome vidaus ir lauko apdailos darbų meistro - brigadininko komandiruotėms į Prancūziją.
Komandiruočių trukmė – iki 2 mėn.
Įmonė užsiima pramoninių patalpų apdailos darbais: vidaus ir išorės patalpų dažymas su beorio dažymo įranga, grindų klojimas ir kiti smulkūs darbai.

Reikalavimai

Darbo patirtis statybos srityje: apdailos darbų procesų išmanymas bei darbų organizavimo metodų žinojimas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Gebėjimas bendrauti užsienio kalba (prancūzų, anglų arba vokiečių).

Privalumas - vadovavimo brigadai patirtis.

Mes jums siūlome

Aprūpiname apgyvendinimu, automobiliu ir įrankiais;
Nuolatinis (ne sezoninis) darbas - darbo sutartis neterminuota;
Aukštalipio, aukštalipio darbų vadovo, žirklinio keltuvo operatoriaus ir kitus kvalifikacijos kėlimo mokymus;
Atlyginimas: nuo 1500 Eur į rankas.

Atlyginimas

Nuo 1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Montetonas"

UAB "Montetonas" užsiima apdailos darbais Prancūzijoje: vidaus ir išorės patalpų dažymas su beorio dažymo įranga, grindų klojimas bei kiti smulkūs apdailos darbai.
www.montepro.eu
Visi UAB "Montetonas" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »