APKLAUSŲ ATLIKĖJAI (-OS) DARBUI TELEFONU LIETUVIŲ KALBA

Skelbimas galioja iki: 2016.12.15

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome apklausų atlikėjų darbui iš biuro Vilniaus centre.

Laisvas darbo grafikas, atlyginimas priklauso nuo atliktų anketų skaičiaus.
Darbas gali būti tiek pilnu, tiek nepilnu etatu.

Darbo pobūdis:
- apklausų atlikimas;
- duomenų suvedimas į duombazę

Laukiame CV, skambučių tiek iš jaunimo, tiek iš senjorų
tel. 86 968 1108

Darbas tinka norintiems papildomai užsidirbti ir mėgstantiems bendrauti.

Pasidalinkite šiuo darbo pasiūlymu su artimaisiais, draugais, pažįstamais.

Reikalavimai

Tikimės, kad jūs esate:

- drąsus;
- komunikabilus;
- atsakingas;
- kompiuterinis raštingumas geras;
- sklandi ir puiki lietuvių kalba;

Mes jums siūlome

- galimybę derinti darbo grafiką;
- puikias galimybes įgyti sklandžių bendravimo įgūdžių;
- visas socialines garantijas;
- laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

330 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

www.facebook.com/Amberstaffdarbas

Daugiau informacijos telefonu: 869989010.
Visi Amber staff darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »