Atviros virtuvės darbuotoja (-as)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.25

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Darbas atviroje virtuvėje, maisto gamyba, bendravimas su restorano svečiais.

Darbuotojo ieškome pilnam etatui.

Reikalavimai

- sąžiningumas;
- punktualumas;
- greita orientacija;
- komunikabilumas;
- noras dirbti;
- patirtis nebūtina.

Privalumai:
- anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
- dirbti pilnu etatu.

Mes jums siūlome

- visapusiškas socialines garantijas;
- laiku mokamą atlyginimą;
- linksmą ir draugišką kolektyvą;
- įvairius apmokymus.

Kita informacija:
Sezoninių darbuotojų neieškome!
Darbo patirtis nebūtina!

Atlyginimas

Nuo 340 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Piano Europa"

„Kas eina lėtai, eina saugiai ir eina toli“ (Chi va piano, va sano e va lontano): anot italų patarlės, jeigu į gyvenimą žiūrite paprastai, esate atsipalaidavęs, gyvensite sveikiau ir ilgiau. Tai yra būtent tas požiūris į gyvenimą, kuris kiekvieną dieną Jus pasitinka restorane „Vapiano“. Jis artimas tiek mūsų svečiams, tiek darbuotojams – vapianistams. Ir taip buvo visada – nuo pat 2002-ųjų spalio 22 dienos, kai Hamburge duris atvėrė pirmasis restoranas „Vapiano“. Po dvejų metų steigėjai nusprendė pasinaudoti franšizės koncepcija ir atidaryti daugiau tokių restoranų. Šiandien pasaulyje – beveik 160 restoranų „Vapiano“ 26 šalyse 4 žemynuose, dar daugiau jų planuojama atidaryti ateityje.

www.vapiano.lt
Visi UAB "Piano Europa" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »