Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Automatikas – elektrikas (maisto gamybos įranga)

Skelbimas galioja iki: 2016.10.22

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Mūsų klientė - maisto gamybos įmonė, priklausanti gerai žinomai įmonių grupei. Kadangi įmonės gamybos apimtis didėja ieškome automatiko - elektriko. Jūs dirbsite kartu su vyr. inžinieriaus komanda ir būsite atsakingas už automatizuotų linijų priežiūrą ir remontą, gamybos įrengimų elektrinės dalies priežiūrą ir remontą, techninių problemų bei gedimų nustatymą ir sprendimą.

Reikalavimai

Ieškome jūsų, jei išmanote elektrotechnikos pagrindus, gebate skaityti elektronines schemas, išmanote žemos įtampos įrenginių veikimą ir relinį valdymą. Pieno pramonės įrengimų techniko patirtis būtų privalumas. Šiame darbe būtina mokėti anglų kalbą, nes visa techninė dokumentacija bus šią kalba.

Mes jums siūlome

- patrauklų darbo užmokestį.
- didelį ir draugišką kolektyvą, kuris pasidalins savo žiniomis su jumis, jei tik pradedate savo karjerą.
- stabilumą ir slenkantį darbo grafiką.

Tai yra puiki karjeros galimybė jauniems, motyvuotiems, techninį išsilavinimą turintiems darbuotojams, siekiantiems tapti patyrusiais technikais - inžinieriais.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 863601096.

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

KANDIDATUOTI GALITE:
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »