Barmenas

Skelbimas galioja iki: 2016.12.22

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Skubiai ieškome darbuotojų kalėdinei mugei (Vilniaus Katedros aikštėje)

- Arbatų, bei kokteilių ("Bubble Tea") ruošimas;
- Klientų aptarnavimas;
- Darbas su kasos sistema;
- Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai

- Barmeno darbo patirtis privalumas.

Mes jums siūlome

- Darbo trukmė nuo lapkričio 26 iki gruodžio 29 dienos, su galimybe vėliau dirbti mūsų įmonėje;
- Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
- Pasimokyti "Bubble Tea" ruošimo iš taivaniečio;
- Darbą jaunatviškame kolektyve;
- Galimybę dirbti 0,75 arba 0,5 etato;

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Formosa LT"

Bubble Tea Lietuvoje tiesiai iš Taivano.
Esame jauna ir perspektyvi kompanija.
Mus rasite prekybos centre Gedimino 9 ir kalėdiniame miestelyje Katedros aikštėje. Rašykite į mūsų pašto dėžutę, daugiau informacijos: facebook.com/formosabubbletea
Visi UAB "Formosa LT" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »