BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.07

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ką veiksi tu?
• Norėtume, kad biuro svečiai jaustųsi jaukiai tavo dėka;
• Sulauksi nemažai įvairių skambučių, būtų šaunu, jei jie pasiektų kolegas;
• Publikuojame galybę darbo skelbimų – jais teks pasirūpinti;
• Mėgstame patys rengti ir dalyvauti įvairiuose renginiuose – tavo pagalba juos organizuojant labai reikalinga;
• Būtų šaunu, kad niekad nepritrūktume saldainių, kavos ar geros nuotaikos kolektyve;
• Tikimės, kad visada noriai pagelbėsi tiek kolegoms, tiek vadovams.

Reikalavimai

• Lankstumas, greitis, pozityvus požiūris bei iniciatyvumas – tavo sėkmės receptas;
• Nuosavas automobilis būtų privalumas;
• Gera anglų kalba tikrai pravers;
• Stengsimės supažindinti tave su mūsų „virtuve“, bet nuolat nestovėsime už nugaros, tad nemažai teks darbuotis savarankiškai;
• Pasitikėjimas savimi ir drąsa bendraujant su daug įvairių žmonių – tai mūsų kasdienybė;
• Bus ir gerų, ir blogų dienų – būk pakanti (-us) :)
• „Common sense“ – dar vienas tavo sėkmės recepto ingredientas :)

Mes jums siūlome

• Naudingų žinių pradedant ar kryptingai tęsiant tavo karjeros kelią;
• Galimybę susipažinti su geidžiamiausiais darbdaviais Lietuvoje;
• Super šaunią komandą ir stalo futbolo bei stalo teniso turnyrus;
• Mūsų darbas intensyvus ir rezultatų dažnai reikia „vakar“, bet mes niekada nepraleidžiame progos kartu pramogauti.

UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Ieškome bendraminčio, motyvuoto ir komandiško žmogaus, kuris norėtų rūpintis visais mūsų biuro klausimais.
Visi UAB "ALLIANCE RECRUITMENT" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »