CNC staklių operatorius - programuotojas

Skelbimas galioja iki: 2016.12.18

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo CNC staklių operatoriaus - programuotojo pareigoms užimti. Minėtos pareigos apima šias atsakomybes:
- Naujų lazerių mechanikos prototipų gamyba (daugiausia frezavimas), dirbant su CNC (Fanuc Robodrill) frezavimo staklėmis ir rankiniais medžiagų apdirbimo įrankiais;
- Metalo apdirbimo įrankių parinkimas ir užsakymas;
- Metalo apdirbimo staklių priežiūra;
- Kiti smulkūs mechanikos darbai.

Reikalavimai

- Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (mechanikos srityje);
- Patirtis gaminant prototipines detales iš metalo ir plastiko;
- Darbo patirtis su aukšto tikslumo detalėmis ir vienetinėmis detalėmis laikoma privalumu;
- Medžiagų (metalų, plastikų) savybių žinojimas;
- Gebėjimas skaityti brėžinius;
- CAD programų išmanymas;
- CAM programų išmanymas;
- Mokėjimas rašyti G kodus (paruošimo komandas);
- Darbo patirtis su Fanuc valdymo sistema;
- Metalo apdirbimo įrankių savybių išmanymas;
- Gamybos procesų planavimo įgūdžiai;
- Kruopštumas, atidumas ir greitas techninių dalykų įsisavinimas.

Mes jums siūlome

- Profesinį tobulėjimą, dirbant jauname ir labai motyvuotame kolektyve;
- Viršvalandžių apmokėjimą;
- Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
- Darbo vietą Vilniaus centre (Kalvarijų g.).

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Integrated Optics"

Integrated Optics yra ultra kompaktiškų lazerinių šaltinių ir išmanios lazerių valdymo elektronikos kūrimo ir gamybos įmonė. Šie produktai skiriasi nuo konkuruojančių ypatingu kompaktiškumu, atsparumu aplinkos poveikiui ir mažesne kaina. Visos šios savybės tampa įmanomos dėl proveržio optikos ir elektronikos integravime.
Kompanijos steigėjai - du jauni lazerių inžinieriai aktyviai dalyvauja veikloje ir kuria kompaniją taip, kad joje būtų gera dirbti.
Visi UAB "Integrated Optics" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »