Darbas langų montuotojams

Skelbimas galioja iki: 2016.12.28

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Darbui statybose Olandijoje ieškome langų montuotojai. Jūs dirbsite statybinėje įmonėje ir montuosite aliuminius arba plastikinius langus. Dažniausiai langai yra montuojami naujos statybos namuose, kur montavimo anga jau būna paruošta, Jums reikia tik sumontuoti langą. Darbo grafikas yra lankstus, į Lietuvą savaitei atostogų galima grįžti kartą į du-tris mėnesius.

Reikalavimai

Norint pretenduoti į šią poziciją Jums reikia:
- būti montavus plastikinius arba aliuminius langus bent vienerius metus;
- susikalbėti anglų arba vokiečių kalba (A2/B1 lygis).

Kandidatams turintiems savo darbo įrankius (perforatorių, akumuliatorinį suktuką) ir nuosavą automobilį bus taikoma pirmenybė.

Mes jums siūlome

Įmonė pasirūpina darbuotojų draudimu, suteikia nemokamą gyvenamąją vietą, sumoka mokesčius valstybei. Atlyginimas mokamas kas keturias savaites. Viršvalandžiai apmokami papildomai. Visi darbuotojai gauna kompensaciją už kuro sąnaudas.

Atlyginimas

Nuo 1500 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Qbis"

Qbis įdarbinimo agentūra nemokamai padeda įsidarbinti Olandijoje darbuotojams iš Lietuvos ir Latvijos. Siūlomi darbai gali būti maisto ar metalo pramonės, statybų, logistikos, informacinių technologijų arba žemės ūkio srityje.
Visi UAB "Qbis" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »