Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Darbininkas baldų gamyboje

Skelbimas galioja iki: 2016.11.12

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome darbininkų baldų gamyboje: baldų apmušėjų, stalių, siuvėjų, audinių sukirpėjų.

BALDŲ APMUŠĖJAI
- baldų apmušimas medžiaga;
- sandėlio darbai;
- tvarkos palaikymas sandėlyje;
- svarbu noras dirbti ir mokytis šioje srityje.

STALIAI
- darbas prabangių baldų gamybos skyriuje;
- reikalinga patirtis baldų gamyboje.

SIUVĖJAI
- ieškomi siuvėjai, turintys konstruktavimo pagrindus;
- reikalinga siuvėjo kvalifikacija;
- konstruktavimo pagrindai;
- patirtis baldų gamyboje.

AUDINIŲ SUKIRPĖJAI
- audinių sukirpimas ir paruošimas tolesniems gamybos procesams;
- reikalinga patirtis ar noras mokytis šioje srityje.

Darbo laikas: I pamaina: 07:30- 15:30 val., II pamaina: 15:30- 22:30 val.
Darbo vieta: Žarijų g., Vilnius

Reikalavimai

- noras dirbti ir mokytis šioje srityje;
- patirtis baldų gamybos įmonėje (privalumas).

Mes jums siūlome

- visas socialines garantijas;
- kolegas mielai apmokančius naują darbuotoją;
- atlyginimą priklausantį nuo išdirbio.

UAB "RJF Baltic"

UAB "RJF Baltic" - inovatyvi personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Prašome kreiptis tik kandidatus, atitinkančius visus keliamus reikalavimus.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos rasite: www.cvlietuva.eu
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »