Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Darbų vadovas Vokietijoje

Skelbimas galioja iki: 2016.12.07

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Mūsų klientas - viena didžiausių logistikos įmonių Vokietijoje, kurios veikla - įvairių ne maisto produktų ir gėrimų sandėliavimas ir išvežiojimas. Šiuo metu darbui įmonėje ieškome darbų vadovo.

Darbo pobūdis:
- Darbuotojų darbo organizavimas, kontrolė bei sklandaus darbo užtikrinimas sandėlyje;
- Efektyvus sandėlio darbų ir procesų organizavimas;
- Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir tikslumą;
- Iškylančių sunkumų ir problemų sprendimas.

Reikalavimai

- Patirtis logistikos sandėliuose;
- Patirtis vadovaujant darbuotojų komandai;
- Pareigingumas, organizuotumas, sąžiningumas;
- Anglų kalbos žinios, vokiečių kalba - bazinės žinios.
- Nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

- Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą;
- Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas;
- Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija;
- Visas socialines garantijas.

UAB "HEADEX"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 5 2060892
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »