Darbdaviai čia randa puikių darbuotojų!
N
3

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovo pavaduotoja pardavimų apskaitai

Esu 49 metų moteris, turinti aukštąjį ekonominį išsilavinimą.Transporto įmonėje dirbau 15,5 metų buhaltere, ekonomikos direktore. 4 metus dirbau savivaldybės įmonėje Klientų aptarnavimo skyriaus vadovo pavaduotoja.Esu dirbusi su "Euroskaita", susipažinusi su Navision buhalterinės apskaitos programomis. Moku suburti kolektyvą, esu ne tik reikli vadovė, bet ir žmogus, į kurį pavaldinys gali kreiptis pagalbos, patarimo.
49 m. moteris
Atnaujinta 2016.05.24
N
3

Ieškau darbo

Šiuo metu esu baigęs Vilniaus Verslo Kolegija verslo vadybą - finansų valdymą, bei studijuoju neakivaizdžiai Aleksandro Stulginskio Universitete Apskaita bei finansus. Dirbau darbovietėje UAB LINTEL TEO GRUPĖ – klientų aptarnavimo vadybininku, šiuo metu dirbu AB Lietuvos Paštas PayPost – Pardavimų Vadybininku tačiau situacija taip susiklostė, kad manęs netenkina darbo užmokestis, todėl ieškausi naujos darbo vietos su šiek tiek gersnėmis sąlygom...
28 m. vyras
Atnaujinta 2016.05.24
N
3

Projektų vadovė / rinkodaros bei komunikacijos specialistė

Projektų vadovė (rinkodaros bei ryšių su visuomene specialistė), turinti sėkmingos patirties vykdant įvairius ryšių su visuomene projektus daugiau nei 10 metų, ieško naujų iššūkių. Užsispyrusi, atsakinga, komunikabili, ambicinga, siekianti užsibrėžtų tikslų, turinti didelę patirtį dirbant tiek su valstybinėmis įstaigomis, tiek su privačiais klientais. Įgyvendindama įvairius viešųjų ryšių / marketinginius projektus, buvau puikiai įvertinta ir gal...
41 m. moteris
Atnaujinta 2016.05.23
N
3

Pardavėja-konsultantė

Ieškau ilgalaikio darbo paslaugų srityje.
Neabejoju, kad mano žinios, bei tvirtai susiformavę bendravimo ir derybų įgūdžiai,
praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas,
sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atkaklumas, atsakingumas, gali būti sėkmingai
panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant jos tikslų įgyvendinimo. Esu tikra, kad mano
praktinė patirtis pardavimų, klientų aptarnavimo srityse leis profe...
23 m. moteris
Atnaujinta 2016.05.23
N
3

Patyręs vadovas. Rinkodaros, reklamos, komercijos, pardavimų specialistas.

Esu patyręs B2C ir B2B rinkodaros, komercijos ir pardavimų specialistas. Komercijos ir reklamos srityje dirbu 14 metų. Per savo darbo istoriją esu įgyvendinęs daugiau nei 4000 projektų. Nuo 2005 metų vadovauju kolektyvams, organizuoju įmonių veiklas bei pardavimus, kuruoju įmonių reklamines strategijas, pozicionavimą ir įvaizdį, dirbu su kūrybininkais, dizaineriais, gamyba, leidyba, SEO ir Adwords paslaugų tiekėjais ir žiniasklaida.

Savo pr...
34 m. vyras
Atnaujinta 2016.05.23
N
3

Rinkodara/pardavimai

Kartą D.Ogilvy yra pasakęs: „Kartą tapęs pardavėju, liksi juo visiems laikams“, ir aš jo pasisakymui pilnai pritariu, nes pats tai patyriau. Nebe pirmi metai, kaip domiuosi verslu, universitete įgytas žinias apie sociologija, psichologija, pardavimų vadyba ir kitas žinias po truputį pavyksta pritaikyti ne tik pardavimuose bet ir kitose gyvenimo srityse.
Dirbdamas tiek su mobiliosiomis aplikacijomis, tiek su kitais produktais, supratau kaip gre...
22 m. vyras
Atnaujinta 2016.05.22
3

Vadybininkas

Sveiki,
Jeigu ieškote darbuotojo ("roboto") - aš Jums netinkamas. Kodėl? Paprasčiausiai nemėgstu stovėti vietoje ir netobulėti. Visada stengiuosi patobulinti savo įgūdžius ir darbo našumą. Visada išreiškiu savo mintis ir idėjas.
Ieškau nemotoniško, įdomaus darbo susijusio su vadyba, ekonomika ar vadovavimu. Turiu patirties pardavimų ir vadovavimo srityse. Esu labai imlus, savarankiškas, nebijantis atsakomybės, organizuotas, sugebantis dirbti...
25 m. vyras
Atnaujinta 2016.05.19
3

Director Leader, Project Manager , Head

Key skills and achievements: -Knowledge of intra-organization, intermodal transport;
- Knowledge of European legislation;
- Working with transport and logistics market;
- Organization of staff at various levels (if necessary, personally showing how to work) and other;
- Constant monitoring of employees;
- The ability to defend the company's interests at all levels.

Personal qualities : I am demanding and dutiful.Responsibly perform tas...
39 m. vyras
Atnaujinta 2016.05.19
3

Vadovė, vadovo pavaduotoja, personalo vadybininkė, administratorė

Ieškau vadovo ,vadovo pavaduotojos, personalo vadybininkės arba administratorės darbo. Turiu 4 metų darbo patirtį šioje srityje, esu atvira naujovėms ir naujiems iššūkiams.

Ruošiu ieškinius, atsiliepimus, atskiruosius skundus, dublikus, triplikus ir kt. visiems teismams nuo pirmosios iki kasacinės instancijos pagal visus Lietuvoje galiojančius kodeksus.

Sugebu savarankiškai vesti teismo procesą bet kokiose bylose, pati jas suruošiu, s...
34 m. moteris
Atnaujinta 2016.05.19
3

LT CV

Ieškau darbo su apmokymais, nereikalaujančio patirties. Turiu patirties skaitmenineje ir analogineje fotografijoje, įgūdžių dirbant su Adobe Photoshop, Lightroom, InDesign knygu maketavime. Moku operuoti Noritsu QSS mini lab. Turiu įgūdžių ranku darbo gaminiuose: knygrišyboje, kaligrafijoje, tekstilėje (audimas, marginimas), įvairaus pobūdžio rankų darbo objektų produkavime. Turiu darbo patirties bendraujant su klientais, gebu dirbti su kasos...
24 m. moteris
Atnaujinta 2016.05.18
3

Klaipėdos regiono centro direktorius

Per trylikos metų darbinę patirtį pardavimų ir vadovavimo srityje įgijau organizacinių, komandos formavimo bei komandinio darbo teorinių ir praktinių žinių. Įvaldžiau puikius derybinius įgūdžius tiek su darbuotojais , tiek su aukščiausio lygio vadovais iš įvairių organizacijų. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, esu komunikabilus, puikiai išmanau Klaipėdos regiono verslo aplinką.
Esu sąžiningas, greitai prisitaikantis prie naujos aplinkos ir nauj...
36 m. vyras
Atnaujinta 2016.05.18
3

Vadovas

1. Esminių verslo principų suvokimas
2. Planavimo įgūdžiai, darbų koordinavimas
3. Prioritetų atpažinimas
4. Mokėjimas kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją
5. Komunikavimo įgūdžiai su partneriais ir klientais
6. Stiprus atsakomybės jausmas
7. Sąžiningumas
8. Optimizmas ir iniciatyvumas
9. Gebėjimas dirbti ypatingomis apkrovos sąlygomis ir trumpais terminais
10. Trijų paskolų sėkmingas administravimas
11. Anglų ir rusų kalbų žin...
56 m. moteris
Atnaujinta 2016.05.18
3

Ieškau įdomaus, bei perspektyvaus darbo

Ieškau darbo, su perspektyva, kuriame galėčiau tobulėti.
Esu komunikabilus, nebijau prisiimti atsakomybę, imtis papildomų darbų.
Šiuo metu dirbu didelėje logistikos įmonėje, kuri įsidiegusi "LEAN" sistemą, nedirbu vien "sauso" operayvaus darbo prie kompiuterio, tenka daug bendrauti/bendradarbiauti su kitais procesais, bei žmonėmis.
Nors darbas logistikos sektoriuje man būtų pats parankiausias, bet turimus sugebėjimus, tikrai galęčiau pritaiky...
25 m. vyras
Atnaujinta 2016.05.17
3

Ieskau darbo Klaipedoje

Ieskau administratores, vadybininkes darbo Klaipedoje. Turiu 14 m. administratores / buhalteres darbo patirties uzsienyje, Airijoje, bei 2 metu vadybininkes, idarbinimo agentes patirties Klaipedoje. Puikiai kalbu bei rasau angliskai. Labai gerai dirbu kompiuteriu.
Esu labai pareiginga, punktuali, sazininga. Atsakingai atlieku savo darba. Greitai perprantu ir ismokstu naujoves. Sugebu efektyviai dirbti tiek komandoje, tiek individualiai. Pasizym...
38 m. moteris
Atnaujinta 2016.05.17
3

Kietųjų baldų projektuotojas

Ieškau baldų konstruktoriaus darbo. Daugiausiai praktinės patirties turiu nestandartinių baldų gamybos, baldų projektavimo bei bendravimo su klientais srityse. Turiu ne vienų metų patirtį medienos apdirbimo, nestandartinių baldų gamyboje nuo skydų supjovimo iki gaminio sumontavimo pas užsakovą, kas labai padeda projektuojant baldus. Taip pat turiu žinių bei patirties apie gaminyje naudojamus mechanizmus bei medžiagas.
34 m. vyras
Atnaujinta 2016.05.17
3

Sigitos s gyvenimo aprašymas

Ieškau ilgalaikio darbo pardavimų-konsultavimo srityje ir ne tik.Turiu daugybę metų patirties pardavimų srityje, moku bendrauti su žmonėmis.Ieškau ilgalaikio darbo, kuriame galėčiau save realizuoti.
Draugai mane apibudina kaip linksmą,kūrybišką,nekonflitiška,paprasta,atvira,nuoširdžią.
Greitai prisitaikau prie darbo sąlygų ir darbo kolektyvo.Tačiau nemėgstu įtampos darbe bei stresinių situacijų.Galiu dirbti ir tada,kai įmonėje tvyro įtampa.
I...
34 m. moteris
Atnaujinta 2016.05.16