Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

El. komercijos vadovas (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2016.11.06

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie ilgą patirtį turinčios programinės, buitinės, elektroninės bei kompiuterinės įrangos prekybos įmonės. Ieškome el. komercijos vadovo (-ės), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už elektroninės parduotuvės vystymą ir plėtrą.

Jūs kartu dirbsite su aktyvių pardavimų, IT ir marketingo srities kolegomis ir būsite atsakingas (-a) už:
- pardavimų didinimą el. prekybos kanalais,
- kolegų darbo koordinavimą,
- geriausių el. prekybos praktikų analizavimą bei jų įgyvendinimą kartu su komanda,
- el. pardavimų procesų optimizavimą (nuo prekės pateikimo el. parduotuvėje iki pristatymo klientui).

Reikalavimai

- Bent 2 m. el. verslo vystymo arba IT projektų valdymo patirtis.
- Bent 1 m. vadovavimo patirtis dirbant su komanda.
- Kūrybingumas. Reikės tavo pagrįstų, pasiteisinusių idėjų.
- Techninių IT įrankių išmanymas. Jūsų sprendimus įgyvendins programuotojai, tačiau su jais turėsite bendrauti viena IT kalba.

Mes jums siūlome

- Idėjų realizavimą. Turėsite laisvę įgyvendinti savo sprendimus.
- Stabilumą. Stabilų fiksuotą darbo užmokestį ir motyvacinę sistemą.
- Galimybę dirbti nuotoliniu būdu (darbas pilnu etatu). Turėsite reguliariai dalyvauti internetinėse konferencijose ir susitikimuose Klaipėdoje.

Darbo pradžia iš karto.

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

KANDIDATUOTI GALITE:
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »