Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Finansų konsultantė (-as) - buhalterė (-is)

Skelbimas galioja iki: 2016.11.12

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome ERP sistemos konsultanto su buhalterine patirtimi ir geru Finansų pagrindu, kuris norėtų tapti mūsų komandos dalimi ir padėtų įgyvendinti unikalius projektus.

Pozicijos aprašymas:
- Buhalterinių rodiklių išmanymas, dvejybinio įrašo principas;
- VAS standartų supratimas;
- Įdomių įmonių analizė ir geriausio proceso radimas ir patarimai klientams;
- Teks dirbti su daug įvairių sričių įmonėmis;
- Lankyti klientus aiškintis jų procesus, stengtis juos optimizuoti;
- ERP sistemų vystymas ir diegimas;
- darbuotojų ir klientų konsultavimas finansų ir buhalterinės apskaitos klausimais;
- užduočių sprendimas vadovaujantis įmonės standartais.

Reikalavimai

Minimalūs reikalavimai:
- LR teisės aktų ir VAS išmanymas;

- IFRS standartų mokėjimas;

- supratimas apie sintetinę/analitinę apskaitą bei kaštų centrus;
- išsilavinimas finansų, buhalterinės apskaitos ar audito srityse.

Privalumai:
- patirtis dirbant su ERP sistemomis;
- verslo ir gamybinių procesų suvokimas;
- darbo patirtis finansų, buhalterinės apskaitos ar audito srityse;
- gebėjimas projektuoti ir dokumentuoti naudojantis Scope Of Work - verslo procesų, ataskaitų rinkiniu;
- patirtis dirbant su "Business Inteligence" (BI) duomenimis.

Mes jums siūlome

- darbą, įgyvendinant įdomius projektus;
- apmokymus ir komandiruotes;
- draugišką kolektyvą;
- lankstų darbo grafiką.

UAB "Digitouch!"

UAB digitouch! užsiima IT paslaugų teikimu, kurios apima Web svetainių, El. parduotuvių, Informacinių ir bankinių sistemų, ERP ir CRM sistemų kūrimu, įvairioms pasaulio šalims. Mūsų klientai yra Š. Amerikos, Vokietijos, Anglijos ir kitų šalių stambios el. komercijos ar el. paslaugų dirbančios įmonės, bankinis sektorius ir kiti.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »