Full Stack Web programuotojas (-a), Vilnius

Skelbimas galioja iki: 2016.12.17

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Plečiame savo komandą ir ieškome Web programuotojo, kuris nori išbandyti savo jėgas komandoje, dirbdamas su nestandartiniais didelės apimties web projektais.

Reikalavimai

Puikios PHP, MySQL, JavaScript, HTML ir CSS žinios;
-OOP žinios;
-Domėjimasis naujomis interneto technlogijų tendencijomis;
-Atsakingas požiūris į darbą, komandą ir projektus.

Privalumai:
-Darbo patirtis su bent vienu iš Framework'ų: Laravel, CakePHP, Symfony, CodeIgniter;
-Mėgti ir Frontend, ir Backend;
-Sphinx paieškos variklio išmanymas;
-Redis išmanymas;
-Didelių projektų našumo optimizavimas.

Mes jums siūlome

-Profesionalią, draugišką, į rezultatus orientuotą komandą;
-Patyrusių programuotojų-kolegų patarimus ir mokymus;
-Darbą pagal „Agile“ darbo principus;
-Lankstų darbo grafiką;
-Modernią darbo vietą Vilniaus centre ir geras darbo sąlygas;
-Darbo užmokestį atitinkantį kompetenciją.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Nordcode"

Nordcode offers creative and effective Digital Solutions to companies focused on growth & optimisation in a variety of business sectors.

Since 2010, we have executed numerous digital projects of various kinds.

Our philosophy is focused on offering a 360° degree approach to problem solving. Avoiding standard models, we create tailor-made and tested solutions.

www.nordcode.lt
Visi UAB "Nordcode" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »