Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Gamybos darbuotoja (-as)

Skelbimas galioja iki: 2016.11.10

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingų bei motyvuotų žmonių pagalbiniams darbams gamybiniame ceche:
- smulkūs surinkimo darbai (konstrukcijos);
- darbas su įvairiais įrankiais;
- tvarkos ir švaros darbo vietoje palaikymas.

Darbo vieta: Metalo g.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs turite galimybę dirbti pamainomis (7-16 val., 16-1 val. nakties), esate atidi (-us) bei kruopšti (-us).

Darbo patirtis gamyboje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Siūlome ilgalaikį darbą stabiliai augančioje įmonėje, apmokymus, kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir priedus už gerai atliktą darbą.

Atlyginimas

500–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Staticus"

STATICUS, UAB - viena didžiausių savo srities įmonių Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra aliuminio-stiklo, berėmio stiklo ir ventiliuojamų fasadų konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas. Išskirtinės įmonės savybės yra aukštos kvalifikacijos inžinerinis personalas sugebantis sukurti ir įgyvendinti ne standartinius ar net visiškai naujus techninius ir architektūrinius sprendinius, bei įmonės gebėjimas pasiūlyti kompleksinius sprendinius viso pastato fasadų uždengimui. Bendrovė dirba su didžiausiomis Skandinavijos statybų bendrovėmis, tokiomis kaip PEAB, SKANSKA, AF GRUPPEN ar NCC ir jau užsitarnavo jų pasitikėjimą bei pripažinimą.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »