Gamybos operatorius (alkoholiniai gėrimai)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.04

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome gamybos operatorių (2) darbui prie alkoholio išpilstymo linijos. Darbiname sekančią dieną po pokalbio.

Darbo pobūdis: tuščių butelių išpakavimas ir krovimas ant išpilstymo linijos, vėliau pilnų butelių paletizavimas (tam yra pastatytas robotas) ir paletės nuvežimas iki sandėliavimo patalpos su elektriniu vežimėliu.
Darbas ilgalaikis!

Reikalavimai

Galimynė dirti slenkančiu grafiku po 12 val. į dieną.
2 dienas dirbate 8:00 - 20:00 val., ir 2 dienas dirbate 20:00 - 8:00 val.
Viso 2 - 3 dienos savaitėje laisvos!
Gamybos cechas dirba ir šeštadieniais, sekmadieniai visada laisvi.

Fizinis pasiruošimas.

Mes jums siūlome

Atlyginimas nuo 600 Eur (į rankas), atlyginimas valandinis - 2.9 Eur/val. (į rankas), naktinės ir viršvalandžiai - 4.35 Eur/val. (į rankas). Viso ~176 val./mėn.
Darbas Europos pr.

Atlyginimas

600–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Personalo nuomos valdymas"

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” veiklą pradėjo 2011 metais, nuo 2013 m. buvo pasirinkta individualių ir specifinių poreikių tenkinimo strategija, atsižvelgiant į konkrečius kliento norus ir pageidavimus. Mes specializuojamės logistikos, administravimo, gamybos sektoriuose.
Daugiau informacijos apie mus rasite: www.pnv.lt
Visi UAB "Personalo nuomos valdymas" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »