Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Gamybos operatorius (-ė) prie gamybos įrengimų

Skelbimas galioja iki: 2016.10.29

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Darbui Kaune, užsienio kapitalo įmonei ieškome gamybos operatorių.
Jūs dirbsite prie technologinių linijų ir būsite atsakinga (-as) už tekstilės žaliavų gamybą,
Taip pat jūs prižiūrėsite, kad būtų laikomasi gaminamos produkcijos kokybės ir technologinio proceso parametrų.

Reikalavimai

- galimybė dirbti pamainomis, slenkančiu grafiku (rytais, vakarais, naktinė pamaina)
- atidumas, kruopštumas, pirštų miklumas,

Darbas subalansuotas moterims, bet tinka ir vyrams.

Mes Jums siūlome

Tai yra gera galimybė dirbti ilgametę patirtį turinčioje įmonėje ir gauti stabilų atlyginimą su visomis socialinėmis garantijomis už nesudėtingą darbą.

Neturintiems gamyboje patirties, bus organizuojami 1 mėn. trukmės apmokymai.

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

KANDIDATUOTI GALITE:
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »