Gamybos vadovas (-ė) - meistras (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.14

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu savo klientams Kaune ieškome naujo komandos nario - gamybos padalinių vadovo (-ės)/ meistro (-ės) naktinei pamainai. Įmonė yra tarptautinė, turi pažangius gamybos įrengimus ir ilgą sėkmingos veiklos istoriją. Gaminama produkcija – įvairių rūšių tekstilės gaminiai ir žaliavos.

Koks bus Jūsų darbas?
Šiame darbe jūs būsite atsakingas (-a) už produkcijos gamybos procesų stebėjimą, analizę ir optimizavimą:
- atskirų cechų gamybos meistrų bei gamybos darbuotojų darbo koordinavimą,
- gamybos kokybės reikalavimų užtikrinimą,
- techninių įrengimų sklandaus darbo užtikrinimą (atsakingus technikus jūs turėsite).
- gamybinės dokumentacijos tvarkymą ir priežiūra.

Šioje pareigybėje visada dirbsite kartu su kolega, todėl ir pirmaisiais darbo mėnesiais, ir vėliau patirtis apie techninius gamybos ypatumus jums bus perteikta.

Reikalavimai

1) Galimybė dirbti naktinėse pamainose,
2) Puikus organizuotumas,
3) Patirtis koordinuojant kitų darbuotojų darbą.

Privalumai:
- pamainos meistro (-ės) patirtis gamybos įmonėje;
- techninis/inžinerinis išsilavinimas būtų privalumas, nes tai padėtų jums greičiau perprasti gamybinių padalinių įrengimų veikimo principus.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą ir darbą tarptautinėje, stiprioje gamybos įmonėje.

Kandidatuokite per sistemą.

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

Jei norite pasitikslinti darbo pobūdį, skambinkite: 8 636 01096 (Kristina).

KANDIDATUOTI GALITE:
Visi UAB "Soprana Personnel International" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »