GREITAI AUGANTIS PRAKTIKANTAS (-Ė) MARKETINGO SKYRIUJE

Skelbimas galioja iki: 2016.12.30

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Pasiruošei? Labai gerai! Mūsų komanda irgi pasiruošusi ir jau stumdo baldus ofise, kad atsirastų dar viena vieta naujam, šviežiam kolegai marketingo skyriuje. Ieškome itin greit norinčio ir galinčio augti praktikanto, kuriuo gali tapti ir studentas, jei tik ras 3-5 dienas kiekvieną savaitę prisijungti prie mūsų.

Šiuo metu dairomės kruopštaus, atsakingo, organizuoto žmogaus, kuris (-i) per keletą mėnesių perkastų Kavos Draugo filosofiją ir asortimentą. Norime užauginti asortimento vadą, kuris gebėtų jį valdyti pradžioje 5-iose, o vėliau ir 10-tyje rinkų.

Kavos Drauge prekiaujame kava ir kavos aparatais. Turime parduotuves Taline, Tartu, Rygoje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Krokuvoje ir Varšuvoje. Turime ir internetines parduotuves Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Suomijoje. Kaip specialistai kavos aparatų srityje - visą laiką turime pačius geriausius įrankius paruošti gardų gėrimą kavos mylėtojams! Ir sau. :)

Nori padėti plėsti kavos kultūrą Lietuvoje? Baltijos šalyse? Visoje Rytų Europoje? Tuomet privalai prisijungti prie mūsų komandos - tapti praktikantu (-e) marketingo skyriuje!

Ką tu veiksi:
- daug mokysies ir domėsiesi, kaip veikia mūsų įmonė
- bandysi perprasti turimą produktų asortimentą online parduotuvėse
- mokysies dirbti su prekybos valdymo sistema
- mokysiesi dirbti su visais reikiamais el. komercijos vystymo įrankiais

Pagrindinė pirmoji atsakomybė, už kurią būsi atsakingas po aptarto laikotarpio - online asortimento valdymas visuose regionuose.

Reikalavimai

Ko iš tavęs tikimės:
- troškimo naujoms žinioms ir praktiškam jų pritaikymui
- organizuotumo, atidumo detalėms bei kruopštumo
- gebėjimo gana lengvai bendrauti anglų kalba
- pomėgio techniniams darbams
- tech-friendly požiūrio
- 3-5 darbo dienų per savaitę, kuriomis lengvai derintum praktiką su studijomis

Mes jums siūlome

Tu mums savo energiją, o mes tau:
- žinių atplūdį el. komercijos, marketingo, pardavimų srityse
- iššūkius ir laisvę kurti savo darbo vietą
- 55 patyrusių kolegų būrį, įsikūrusį kaimyninėse šalyse
- į augimą orientuotą įmonės požiūrį
- norą per penketą metų išplėsti verslą per visą Europą
- kavos, šiltą ofisą, krepšinio komandą, stalo žaidimų gerbėjų, darbo ir ko sugalvosime dar.

UAB "Maina & Co"

"Maina & Co" - jauna ir sparčiai auganti įmonė, kuri specializuojasi e-produktų bei e-prekybos verslų kūrime ir vystyme.

Šiuo metu vystome produktą, e-prekybos platformą vidutinio dydžio verslams, kurie orientuoti prekiauti tiek online, tiek offline apjungiant prekybą, sandėlius keliose šalyse, keletu kalbų.

Detaliau: www.localmoon.lt

Taip pat, jau penkti metai auginame kavos kultūrą ir vystome mažmeninės prekybos kavos ir kavos aparatų tinklą Baltijos šalyse, Lenkijoje, Suomijoje ir jau dedame tvirtus žingsnius į Anglijos rinką.

Detaliau: www.Kavosdraugas.lt www.Kafijasdraugs.lv www.Kohvisemu.ee www.Przyjacielekawy.pl

Be šių verslų vystome prisidedame ir prie Baltijos šalyse online prekybą vystančios įmonės Fėjos namai bei Grožio Draugas.

Įdomu? Užsuk pabendrauti ar parašyk laišką: aurimas at kavosdraugas.lt
Visi UAB "Maina & Co" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »