Ieškome apdailininkų

Skelbimas galioja iki: 2017.02.10

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome apdailininkų pastovioms komandiruotėms į Prancūziją. Komandiruočių trukmė – iki 2 mėn.
Pramoninių patalpų vidaus ir išorės apdailos darbai: paruošimas dažymui, dažymas voleliu ir beore dažymo įranga, grindų (laminato, linoleumo, kiliminės dangos) klojimas, kiti smuklūs apdailos darbai.

Reikalavimai

Darbo patirtis apdailos/statybos srityje;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Aprūpiname apgyvendinimu, automobiliu ir įrankiais.
Nuolatinis (ne sezoninis) darbas - darbo sutartis neterminuota.
Aukštalipio ir žirklinio keltuvo operatoriaus mokymai.
Atlyginimas: 1000 - 1500 Eur į rankas.

Atlyginimas

1000–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Montetonas"

UAB "Montetonas" užsiima apdailos darbais Prancūzijoje: vidaus ir išorės patalpų dažymas su beorio dažymo įranga, grindų klojimas bei kiti smulkūs apdailos darbai.
Visi UAB "Montetonas" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »