Ieškome CE kategorijos vairuotojų Belgijoje

Skelbimas galioja iki: 2016.12.28

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Puikus darbo pasiūlymas norintiems dirbti gerai apmokamą darbą Belgijoje. Mūsų klientė - Belgijos logistikos įmonė, kurios veikla krovinių pervežimas Belgijos teritorijoje. Šiuo metu ieškome CE kategorijos vairuotojų.

- Krovinių pervežimas iš logistikos sandėlio į prekybos centrus ir parduotuves Belgijoje;
- Krovinių iškrovimas ir pakrovimas.

Reikalavimai

- CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
- Patirtis su krovinių pervežimu;
- Anglų k. žinios;
- Privalumas - nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

- Įdarbinimą tiesiogiai į Belgijos įmonę;
- Apgyvendinimą Belgijoje naujuose būstuose;
- Puikų, laiku mokamą atlyginimą;
- Ilgalaikį darbą (pradinė sutartis 3 mėn, bet yra galimybė dirbti ir ilgiau).

UAB "Headex"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +37052060893
Visi UAB "Headex" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »