Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

IEŠKOME SPAUDĖJO (-OS) VILNIAUS RAJ. NEMĖŽYJE

Skelbimas galioja iki: 2016.11.02

Darbo vieta

Darbo pobūdis

- Laiku ir kokybiškai, su mažiausiomis sąnaudomis atspausdinti gautus užsakymus.

Dėl detalesnės informacijos skambinti: 86 968 1108

Reikalavimai

- Spaudos principų išmanymas.
- Darbo patirtis spaudos srityje (privalumas - fleksografijoje).
- Poligrafijos išsilavinimas (privalumas).
- Atidumas, pareigingumas, atsakingumas.

Pamaininis darbo laiko grafikas (suminė darbo laiko apskaita: dieninė pamaina: 6:00 - 18:00; naktinė pamaina 18:00 - 6:00).

Mes jums siūlome

- Visas socialines garantijas;
-Stabilų atlyginimą ir kintamus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
- Galimybę mokytis ir tobulėti;
- Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
- Patogų darbo grafiką pamainomis;
- Visas darbui reikalingas priemones;
- Darbo vietą Nemėžyje

Atlyginimas

450–500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

www.facebook.com/Amberstaffdarbas

Dėl informacijos, kreiptis šiuo telefonu: 86 968 1108
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »