Ieškome vadovo (-ės) (neįgaliam pirmenybė)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.31

Darbo vieta

Darbo pobūdis

- Kompanijos strateginio planavimo procesą bei operatyvinių planų įgyvendinimą;
- Biudžeto formavimą, vykdymą ir kontrolę;
- Aiškią ir sklandžią komunikaciją kolektyve;
- Tikslų komandai iškėlimą bei priemonių jiems įgyvendinti užtikrinimą;
- Vidinių įmonės veiklos procesų tobulinimo inicijavimą, optimizavimą;
- Nuolatinį veiklos augimo ir pelningumo užtikrinimą;
- Kontrolės procesą teikiant darbuotojams nuolatinį grįžtamąjį ryšį.

Reikalavimai

• Aktyvių pardavimų patirtis;
• Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis (pageidautina).

Mes jums siūlome

Siūlome intensyvų, daug pastangų ir kūrybiškumo reikalaujantį darbą savo srities profesionalų kolektyve.

Atlyginimas

800–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
CVB klientas

UAB "Edit Studija"

UAB "Promed invest" veiklos pobūdis - gamyba, savo prekės ženklų kūrimas ir vystymas.
Visi UAB "Edit Studija" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »