Ieškome valytojų ne visai darbo dienai nuolatiniam darbui

Skelbimas galioja iki: 2017.01.03

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Biuro patalpų tvarkymas (siurbimas, dulkių valymas, WC patalpų, virtuvėlių tvarkymas ir kt.).

Reikalavimai

1. Darbštumas;
2. Sąžiningumas;
3. Atsakingumas.

Mes jums siūlome

1. Darbo laiką darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio, ne visą darbo dieną, pradedant apie 17-18 val., darbo trukmė - 3-5 darbo valandos per dieną;
2. Darbą su naujausiomis kokybiškomis priemonėmis, mokymus darbo vietoje;
3. Nuolatinį darbą augančioje tarptautinėje kompanijoje.

UAB "ISS pastatų valda"

ISS įmonė buvo įkurta 1901 m. Danijoje, šiandien turi padalinius daugiau nei 50 šalių, kuriuose dirba virš 530 000 darbuotojų. „ISS pastatų valda“ jau 10 metų Lietuvoje siūlo nekilnojamojo turto valdymo ir priežiūros paslaugas bei įvairius valymo sprendimus.
Visi UAB "ISS pastatų valda" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »