Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Ieškome VIRĖJŲ!

Skelbimas galioja iki: 2016.10.28

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Jei MYLI darbą virtuvėje, turi sukaupęs ne mažiau kaip vienerių metų darbo patirtį, NORI dirbti, tobulėti ir tapti tikru prancūzų virtuvės ekspertu, rašyk mums!

Reikalavimai

Siekiame savo svečiams teikti tik aukščiausios kokybės maistą, tad mūsų pagrindinis reikalavimas - darbo patirtis, entuziazmas, noras tobulėti ir mokytis.

Mes jums siūlome

Mes siūlome darbą draugiškame ir šauniame kolektyve, visada laiku mokamą, konkurentabilų atlyginimą, visas socialines garantijas.

UAB "KITOKIA VIRTUVĖ"

Restoranas, vadinamas Prancūzijos oaze, įsikūręs Vilniaus senamiesčio širdyje, siūlo autentiškus Prancūzijos virtuvės bistro patiekalus. Jo išskirtinis meniu, didelis vynų pasirinkimas, nepriekaištingas aptarnavimas, elegantiška, bet itin jauki atmosfera mūsų klientams suteikia galimybę pajusti Paryžiaus ir Prancūzijos dvasią.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »