Ieškomi bermenai (-ės) - padavėjai (-os) naujai atidaromame restorane Palangoje

Skelbimas galioja iki: 2016.12.07

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome barmenų (-ių) - padavėjų naujai atidaromam restoranui Palangoje, pilnu etatu.

Darbas restorane kartu su pamainos padavėjais. Jaunas ir draugiškas kolektyvas. Pagrindinės darbuotojo pareigybės:

- Prižiūrėti tvarką baro zonoje;
- Ruošti užsakymus;
- Pasveikinti ir atsisveikinti su klientais;
- Išmanyti tiek visą restorano, tiek baro meniu;
- Aptarnauti svečius ir prie staliukų.

- Darbo patirtis bare (gėrimų ruošimas, kavos ruošimas) būtų didelis privalumas taip pat kaip ir įgimtas dėmesingumas ir atsakingumas. Darbuotojas bus apmokamas. Anglų ir rusų kalbų mokėjimas būtų didelis privalumas.

Reikalavimai

-Atsakingumas;
-Dėmesingumas;
-Išmanymas apie alkoholinius gėrimus, kokteilių ruošimas;
-Švara;
-Komunikabilumas;
-Profesionalumas;
-Nuolatinė šypsena veide yra būtinumas.

Mes jums siūlome

-Apmokymus;
-Laiku mokamą atlyginimą;
-Draugišką komandinį darbą;
-Galimybę kilti karjeros laiptais.

Jei manai, kad mums pakeliui - siųsk CV.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Heuverlingo chemijos grupė LT"

HC grupė yra verslo konsultacinė įmonė Nyderlanduose, kuri išsiplėtė už savo sienų. Agentūra yra žinoma dėl savo didelės patirties tarptautinių įmonių užimtumo ir konsultacijų srityje.
Visi UAB "Heuverlingo chemijos grupė LT" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »