Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

IEŠKOMI GAMYBOS (PAGALBINIAI) DARBUOTOJAI NEMĖŽYJE (SKUBIAI)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Pastoviam darbui gamyboje Nemėžyje (Vilniaus raj.) ieškome pagalbinių – gamybos darbuotojų.

Darbo pobūdis:

- Didelių rulonų pjaustymas į mažesnius prie tam skirto gamybinio įrenginio;
- prekių ir žaliavų pakavimas;
- gaminių kokybės tikrinimas ir pakavimas pagal kliento poreikį;
- duomenų suvedimas į kompiuterį;
- pagalba kietiems įmonės darbuotojams;
- darbas su nesudėtingais įrenginiais;
- kiti pagalbiniai darbai.

Darbo grafikas:

- Slenkantis darbo grafikas: 2 dienos/2 naktys (6:00 – 18:00 val./18:00 – 6:00 val.), 4 dirbama/ 4 laisvos

Dėl platesnės informacijos kreiptis telefonu: 86 968 1108

Reikalavimai

- pareigingumas;
- noras dirbti ir tobulėti;
- noras dirbti gamyboje;
- panašaus darbo patirtis (privalumas);
- darbo kompiuteriu pradmenys;
- atsakingumas, atidumas ir kruopštumas;
- vidurinis arba profesinis išsilavinimas;
- geros lietuvių kalbos žinios.

Mes jums siūlome

- nemokamą maitinimą;
- konkurencingą atlyginimą su perspektyva didėti;
- galimybę mokytis ir tobulėti;
- 400 eur. "į rankas" bandomuoju laikotarpiu, po bandomojo su perspektyva didėti;
- galimybę prisijungti prie draugiško ir jaunatviško kolektyvo.

Atlyginimas

400 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

www.facebook.com/Amberstaffdarbas

Daugiau informacijos telefonu: 869989010.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »