INDŲ PLOVĖJA (-AS) VIEŠBUTYJE VILNIAUS M.CENTRE

Skelbimas galioja iki: 2016.12.31

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Vilniaus miesto centre 5* viešbutyje ieškome indų plovėjų nuolatiniam darbui.

-Indų plovimas rankomis bei automatine indų plovimo mašina
-Tvarkos darbo vietoje palaikymas

Reikalavimai

-Panašaus darbo patirtis – privalumas
-Fizinė ištvermė
-Galimybė dirbti stovimą darbą
-Atsakingas požiūris į darbą
-Punktualumas

Mes jums siūlome

-Patogią ir gerai įrengtą darbo vietą
-Visas darbui reikalingas priemones
-Galimybes tobulėti
-Darbą draugiškame ir energingame kolektyve
-Visas socialines garantijas
-Laiku mokamą atlyginimą

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

www.facebook.com/Amberstaffdarbas

Daugiau informacijos telefonu: 86 968 1108.
Visi Amber staff darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »