Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Interjero salono konsultantas - dizaineris

Skelbimas galioja iki: 2016.10.20

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Metus veikiančiam salonui Vilniuje, Naujamiesčio rajone, Naugarduko g., ieškome darbuotojo, gebančio dirbti baldų prekybos srityje, gebėtų gerai valdyti projektavimo bei maketavimo programas, būtų atsakingas, komunikabilus bei imlus bet kokiai naujai informacijai.

Reikalavimai

Komunikabilumas;
Gebėjimas laisvai bendrauti su įvairaus pobūdžio klientais;
Gebėjimas dirbti projektavimo programomis (Autocad arba Archicad, 3d max arba Atlantis). Pageidautina bent dviejų metų darbo, su minėtomis programomis, patirtis.
Mokėjimas dirbti su nuotraukomis bei kitomis maketavimo programomis (Coreldraw, Photoshop, Iliustrator, Word, Excel );
Patirtis pardavimų srityje;
Anglų kalbos mokėjimas būtinas, rusų kalbos pageidautinas.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą;
Lankstų darbo grafiką;
Nuolatinį investavimą į darbuotojų kompetencijos gerinimą;
Malonią ir stilingą darbo erdvę;
Atlyginimą nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "TCH"

Prieš daugiau nei 20 metų Žemaitijos sostinėje Telšiuose savo darbą pradėjo pirmasis TCH baldų fabrikas. Tiesa, tuomet jis vadinosi ELIUDA ir gamino medinius rėmus, kurie buvo eksportuojami į Australiją... Didėjant gamybos pajėgumams bei plečiantis rinkos galimybėms, ELIUDA perėjo prie kėdžių, o vėliau ir ąžuolinių baldų gamybos ir eksporto. 2009 metais kompanija perėmė “Telnita” ir “Christian Harold” produkciją Didžiosios Britanijos rinkoje ir šiandien jau gali didžiuotis TCH vardo populiarumu, kuris garantuoja kokybę, išskirtinį baldų dizainą bei gerą aptarnavimą.
Per visus tris fabrikus Lietuvoje dirba apie 500 darbuotojų. Įmonė turi didelių tikslų plėstis ir kitose pabaltijo šalyse.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »