Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Java programuotojas

Skelbimas galioja iki: 2016.11.05

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome Java programuotojo. Darbas prie įmonės produkto kūrimo ir įmonės klientų užsakymų.

Reikalavimai

Ieškome žmonių, kurie mėgsta programuoti, yra geri Java specialistai, tačiau nebijo naujovių, neapsiriboja vien Java, bet turi patirties ar norėtų jos įgyti ir .NET C# Windows Forms programavime.

Mes pageidaujame, kad Jūs turetumėte patirtį:
- Java;
- C#;
- SQL;
- PHP.

Jums nebūtina turėti vienodą patirtį visose išvardintose srityse, tačiau pageidaujamos žinios yra išvardintos prioriteto tvarka.

Mes jums siūlome

- Karjeros galimybes augančioje tarptautinėje kompanijoje;
- Įdomų ir kūrybingą darbą aukštos kvalifikacijos specialistų komandoje;
- Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
- Galimybę suderinti darbą ir studijas;
- Šaunų ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas: sutartinis, su perspektyva didėti augant kvalifikacijai (persvarstomas kas 0,5 - 1 metus).

UAB "SCiiL Baltic"

SCIIL AG – tai tarptautinė sparčiai besiplečianti įmonė, turinti filialus Vokietijoje, Kinijoje ir Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla yra kokybės valdymo programinės įrangos kūrimas automobilių pramonei.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »