Darbo pokalbis. Ar tikrai visko paklausėte?

Pokalbis dėl darbo dažnam sukelia nemažai streso. Kur žiūrėti? Kaip laikyti rankas? Kaip pasiruošti atsakyti į vienokį ar kitokį klausimą? Patarimų, kaip sužavėti darbdavį, kiekvienas esame girdėję ne kartą. Tačiau įdarbinimo specialistai pažymi, kad darbo pokalbio metu ne tik įmonė renkasi darbuotoją, bet ir kandidatas renkasi būsimą darbo vietą. Todėl bijoti klausimą užduoti patiems – nev... Skaityti toliau »

Klaipėdoje įvyko CVbankas.lt organizuotas nemokamas seminaras darbdaviams ir personalo specialistams

Spalio 9 d. Klaipėdoje įvyko CVbankas.lt organizuotas nemokamas seminaras darbdaviams ir personalo specialistams „Geras personalas: kaip rasti, ugdyti, išlaikyti?“. Tokio pobūdžio seminarus Cbankas.lt organizuoja jau antrus metus, tačiau Klaipėdoje jis vyko pirmą kartą. Į renginį susirinko daugiau kaip 70 darbdavių ir personalo specialistų, kurie turėjo galimybę išgirsti 3 profesionalų praneš... Skaityti toliau »

Ar didesnis atlyginimas skatina likti nemėgstamame darbe?

Darbuotojai pripažįsta – atlyginimas daugumai yra pats svarbiausias dalykas. Tačiau ar svarbus tiek, kad dirbtų nemėgstamą darbą? Įsivaizduokite, kad dirbate tai, kas neteikia džiaugsmo, ir darbdavys nusprendžia pakelti atlyginimą. Tai motyvuos ir skatins likti įmonėje ar vis dėlto nesulaikys nuo naujo darbo paieškų? Lankomiausio darbo portalo CVbankas.lt tyrimas atskleidė – padidintas atlyginimas daugumą paskatintų likti įmonėje, o ne išeiti dirbti ... Skaityti toliau »

Kokius atlyginimus darbo skelbimuose žada darbdaviai?

Ne tik darbuotojams tenka pakovoti dėl darbo vietos – ir darbdaviai turi pasistengti, kad darbuotojas prisijungtų prie jų komandos ir savo patirtį bei žinias pritaikytų būtent jų įmonėje. Vienas iš būdų privilioti darbuotojus – patrauklių darbo sąlygų bei iš tiesų gero atlyginimo garantija. Šiuo metu darbdaviai siūlo įvairiausius atlyginimus – nuo minimalaus iki siekiančio kelis tūkstančius eurų, atskleidžia darbo portalo CVbankas.lt statis... Skaityti toliau »