Karjeros planavimo patarimai

„Philip Morris Lietuva“: geros sąlygos tobulėti motyvuoja ne mažiau nei patrauklūs atlyginimai

Norintiems dirbti Klaipėdos mieste šiuo metu patraukliausias darbdavys yra UAB „Philip Morris Lietuva“, atskleidė darbo portalo CVbankas.lt atliktas patraukliausio darbdavio tyrimas. „Philip Morris Lietuva” fabrikas Lietuvoje gyvuoja jau 20 metų, nemaža dalis darbuotojų dirba penkerius metus ar ilgiau, o vadovai stengiasi, kad darbuotojai būtų patenkinti darbo sąlygomis ir didžiuotųsi savo darbov... Skaityti toliau »

Girteka įmonių grupė vadovus ugdo, o ne samdo

Darbo portalo CVbankas.lt atliktas patraukliausių darbdavių Lietuvoje tyrimas atskleidė, kad pagal darbo pobūdį logistikos ir transporto įmonių kategorijoje patraukliausias darbdavys Lietuvoje šiuo metu yra Girteka įmonių grupė. Tai didžiausia logistikos įmonė ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse: joje dirba daugiau nei 7000 darbuotojų. Pasak pačių darbuotojų bei darbo ieškančiųjų, ši įmonių grupė juos labiausiai domina dėl savo dydžio ir žinomumo, perspektyvų ir inovatyvumo bei dėl įdomaus darbo galim... Skaityti toliau »

Geriau dažnai keisti darbus ar ilgai dirbti vienoje įmonėje?

Kai kurių darbuotojų CV mirgėte mirga nuo darbų įvairovės, o kiti gali pasigirti dirbę vos vienoje ar keliose įmonėse. Kas geriau – nuolat keisti darbo vietą ar sėsliai dirbti vienoje darbovietėje? O galbūt pakeistų darboviečių skaičius nėra tas kriterijus, pagal kurį būtų galima vertinti darbuotojo kompetenciją ir gebėjimą susitvarkyti su patikėtomis užduot... Skaityti toliau »