Kepėjas (-a) – virėjo padėjėjas (-a) pilnu etatu

Skelbimas galioja iki: 2016.12.10

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio: kepėjo (-os) - virėjo padėjėjo (-os), kurio (-ios) meilę desertų, karštų patiekalų, picų ir užkandžių gamybai jaustų kiekvienas mūsų svečias.

Reikalavimai

- Darbo patirtis maisto gamybos srityje;
- Med. knygelė ir sveikatos žinių pažymėjimas;
- Higienos normų žinojimas ir įgyvendinimas darbo vietoje;
- Tvarkingumas;
- Pozityvumas;
- Noras ir gebėjimas mokytis;
- Laiko planavimo įgūdžiai;
- Darbas pilnu etatu.

Mes jums siūlome

- Gilinti žinias maitinimo srityje;
- Tobulinti komandinio darbo įgūdžius;
- Galimybę dirbti slenkančiu darbo grafiką;
- Mokytis iš savo srities žinovų;
- Išmokti žaisti boulingą;
- Naujas komandos narys gaus reikiamą informaciją ir vadovų bei kolegų pagalbą pradėjus dirbti ir vėliau, tvarkantis su kasdieniais iššūkiais.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Aido boulingas"

Apollo boulingas turi misiją. Ne, į mėnulį mes neskrisime. Ten kažkas jau buvo. O štai pati geriausia vieta, kur žmonės susirenka smagiai pabendrauti su kolegom po darbų, savaitgalį su šeima ar bet kada su geriausiais draugais, yra mūsų kryptis.
Visi UAB "Aido boulingas" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »