Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Kietų baldų gamybos meistras (stalius)

Skelbimas galioja iki: 2016.10.29

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Baldų gamybos įmonei ieškome dviejų naujų baldžių.

Jūs dirbsite kartu su 5 kolegomis baldžiais ir gaminsite bei pas klientus montuosite nestandartinius kietuosius biuro, svetainės, miegamojo, virtuvių, daiktų saugojimo baldus (rašomieji stalai, lovos, spintos, sekcijos, komodos, lentynos ir pan. )

Darbas vyks įprastų grafiku nuo 8 iki 17 val.
Tai yra 2 darbo vietos, todėl jei turi patyrusį kolegą, kandidatuok ir rekomenduok.

Reikalavimai

- ne mažiau 2 m. baldžiaus, kietų baldų gamybos patirtis;
- sąžiningumas.

Mes Jums siūlome

- geras darbo sąlygas ir darbo priemones;
- žmogišką kolegą - vadovą;
- galimybė realizuoti savo kūrybines idėjas.

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

KANDIDATUOTI GALITE:
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »