Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Komplektuotojas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Komplektuoja, kontroliuoja komplektavimo tikslumą, registruoja sukomplektuotą produktą verslo apskaitos programoje (Navision) ar/ir komplektavimo protokoluose:

Dalyvauja skirstant užduotis ir atlieka paruošiamuosius ir komplektavimo darbus.

Priima sandėliuoti, užtikrina reikiamą sandėliavimo režimą ir registruoja fasavimo ruošinius.

Identifikuoja neatitiktinius produktus ar procesus ir registruoja juos. Periodiškai arba užfiksuotų neatitikimų atveju atlieka sandėlio apskaitą ir/ar inventorizaciją. Tinkamai ir laiku pildo kom-plektavimo protokolus. Tinkamai ir laiku įveda duomenis į verslo apskaitos programą (Navision). Užtikrina darbo metu sužinotos informacijos konfidencialumą. Nedelsdamas informuoja tiesioginį vadovą apie visas nestandartines situacijas, susijusias su tiesioginėmis funkcijomis. Teikia pasiūlymus, susijusius su vykdomų funkcijų bei padalinio veiklos tobulinimu. Vykdo Bendrovės darbo tvarkos taisyklėse, procedūrose ir kt. vidaus dokumentuose numatytus reikalavimus, Bendrovės generalinio direktoriaus ir tiesioginių vadovų raštiškus bei žodinius nurodymus. Negalėdamas įvykdyti nurodymų, nedelsdamas apie tai praneša vadovams.

Thermo Fisher Scientific

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ – sparčiai auganti aukštųjų technologijų kompanija. Mes keliame sau didelius tikslus, todėl aukštos kvalifikacijos motyvuoti darbuotojai – svarbiausias bendrovės turtas. Didžiuojamės suburtu kolektyvu ir esame įsitikinę, kad nauji specialistai tik sustiprins mūsų pozicijas pasaulio rinkoje.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »