Kūrybos direktorius

Skelbimas galioja iki: 2016.12.08

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Xylo - programinė įranga, kuri ieško technologijas išmanančio ir kūrybingo lyderio prisijungti prie mūsų tarptautinės komandos. Kadangi dar nesame išplėtę savo veiklos Lietuvoje, ieškome žmogaus su JAV patirtimi. Asmens pareigos: produkto vadyba + strategija. Savaitės darbų planavimas ir jų koordinavimas. Reguliarus stebėjimas pagrindinių veiklos rodiklių. Prekės ženklas ir produkto rinkodara (atsakingas už turinio paruošimą visai prekės ženklo komunikacijai. Socialinė žiniasklaidos vadyba. Vieši Xylo produkto pristatymai, konferencijos, parodos. Demonstracijos partneriams ir investuotojams.

Reikalavimai

Gerai mokėti bent 2 užsienio kalbas (anglų k. - įgudęs vartotojas);
Tarptautinė patirtis (JAV);
Susipažinę su Adobe CC rogramomis (Illustrator, Photoshop Audition ir "Premier");
Privalumas - patyręs muzikantas;
Magistro išsilavinimas;
10+ metų patirtis su programinės įrangos kompanijomis.

Atlyginimas

1500–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Xylo"

Xylo, tai muzikos valdymas – paprastai. Nemokama platforma muzikinėms organizacijoms.
Kasdienių operacijų valdymas:
Efektyviai
Greitai
Patogiai
Visi UAB "Xylo" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »