Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Makaronų gamintojas

Skelbimas galioja iki: 2016.12.03

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome žmogaus, kuris gamintų makaronus mūsų makaronų fabrikėlyje;
Dirbti reikėtų darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.

Reikalavimai

-atsakingumas;
-punktualumas;
-sąžiningumas;
-noras dirbti, mokytis ir tobulėti;
-darbo patirtis nebūtina.

Mes jums siūlome

-laiku mokamą atlyginimą;
-socialines garantijas;
-draugišką ir linksmą kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 340 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Piano Europa"

„Vapiano“ restoranai siūlo greitai ir šviežiai paruoštų italų virtuvės patiekalų. Maistas čia gaminamas pagal autentiškus receptus ir tik iš aukštos kokybės itališkų produktų. „Vapiano“ virtuvė yra atvira, patiekalai ruošiami prieš restorano svečių akis, todėl jie gali improvizuoti ir drąsiai sakyti savo pageidavimus virėjams. Šviežių prieskonių vazonėliai ant stalų – ne tik puošmena. Restorano svečiai gali pasigardinti patiekalus pagal savo skonį.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »