Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

MECHANIKOS INŽINIERIUS

Skelbimas galioja iki: 2016.11.24

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome mechanikos inžinierių darbui R&D skyriuje.

Darbo aprašymas:

• Projektuoti atskiras detales (plastmasines, metalines) ir gaminių surinkimą
• Rengti techninius brėžinius, konstruktorinę dokumentaciją
• Analizuoti matavimo, testų rezultatus ir vertinti jų įtaką gaminiui
• Dirbti individualiai ir projektų komandose, bendraujant ir keičiantis informacija tarp komandos narių, tiekėjų ir klientų visame pasaulyje
• Laikytis įmonės vidinių standartų ir procesų

Reikalavimai

• Aukštasis techninis išsilavinimas
• Darbo patirtis su CAD projektavimo programomis (CATIA V5, Siemens NX įgūdžiai būtų privalumas)
• Skaityti ir suprasti techninius brėžinius
• Techninių skaičiavimų metodų išmanymas (tolerancijų grandinės, design for assembly, GD&T)
• Mechaninių detalių gamybos technologinio proceso žinojimas (plastikinių gaminių projektavimo ir gamybos proceso žinojimas būtų privalumas)
• Geros MS Office žinios
• Geros techninės anglų kalbos žinios

Mes jums siūlome

• Įdomų darbą tarptautinėje įmonėje
• Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes

UAB "Littelfuse"

Elektroninė įranga, davikliai automobilių pramonei - gamyba.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »