Minkštų baldų technologas - vyr. technologas

Skelbimas galioja iki: 2016.12.18

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Įmonė įsikūrusi Alytuje.

Didėjant įmonės veiklos apimtims, ieškome specialisto, kuriam būtų nesvetimas toks darbo turinys:

- Eksperimentinio padalinio efektyvaus darbo organizavimas;
- Sklandus naujų gaminių paleidimo į gamybą organizavimas;
- Vadovavimas 6 žmonių komandai;
- Techninės dokumentacijos tvarkingumo kontrolė;
- Technologiniai žaliavų ir medžiagų skaičiavimai;
- Technologinių procesų optimizavimas;
- Bendravimas su įmonės klientais;
- Retos, tačiau gali būti komandiruotės į užsienį.

Darbo vieta - Alytus.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (baldų gamybos technologijos bei inžinerijos srityje);
- 4 - 5 metai analogiškos darbo patirties baldų gamybos įmonėje;
- Technologinių procesų išmanymas;
- Gebėjimas skaityti brėžinius;
- Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Pukios anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu) - reikia bendrauti su klientais.
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
- Automobilis važinėjimui iš/į darbą.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą stabilioje bei augančioje įmonėje;
Galimybes tobulėti profesinėje srityje;
Puikų kolektyvą bei geras darbo sąlygas;
Kelionių iš/į darbą kuro kompensavimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "PROFESINIAI KONTAKTAI"

Contactus klientė - minkštuosius baldus gaminanti įmonė.
Visi UAB "PROFESINIAI KONTAKTAI" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »