Montuotojas

Skelbimas galioja iki: 2016.12.07

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome montuotojų ir montuotojų padėjėjų.
Darbo patirtis nebūtina. Dirbti apmokysime.

Šiuo metu ieškome montuotojo šioms užduotims:
* vamzdynų montavimui;
* ruošinių ruošimui.

Reikalavimai

Darbo vieta: objektai Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose.

Mes jums siūlome

Jei manote, kad esate tinkamas būti mūsų komandos nariu - laukiame Jūsų CV.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "POLIPROJEKTAS"

UAB "Gaisro technika" įmonė tiekianti profesionalią ir kokybišką gaisrų gesinimo įrangą ir medžiagas, taip pat atliekanti kvalifikuotą gaisrų gesinimo įrangos ir sistemų techninę priežiūrą. Mūsų įmonę sudaro gaisrinės saugos specialistai, kurie ne vienerius metus dirba gaisrinės saugos srityje ir visada sugebės pasiūlyti optimalius sprendimus Jūsų įmonių turto ir personalo gaisrinei apsaugai.
Visi UAB "POLIPROJEKTAS" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »