Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Nuomos vadybininko asistentas (darbas pusę dienos)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome iniciatyvaus ir energingo studento, kuris nori išbandyti savo jėgas dirbdamas NT srityje.

Mes siūlome:
 Galimybę dirbti su vienu iš didžiausių prekybos centrų Lietuvoje, nuomos skyriuje;
 Galimybė prisidėti prie naujų ir įdomių NT projektų;
 Galimybę prisidėti formuojant prekybos centro nuomos koncepciją.

Darbo pobūdis:
 Naujų nuomininkų prekybos centruose paieška;
 Bendravimas su esamais klientais;
 Nuomos sutarčių derinimas ir rengimas;
 Nuomos sutarčių vykdymo administravimas;
 Skolų administravimas.

Reikalavimai

 Gali būti 2-3 kurso viešojo administravimo, vadybos, ekonomikos ar kitų socialinių mokslų srities studentas;
 Geri mokymosi rezultatai;
 Labai geros raštvedybos žinios;
 Noras mokytis ir tobulėti;
 Gebėjimas greitai ir tiksliai atlikti paskirtas užduotis.

Mes jums siūlome

 Darbą pusei darbo dienos;
 Galimybę darbą derinti su studijų tvarkaraščiu.

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB klientas

UAB "SILA Capital"

Įmonė veikianti NT srityje.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »