Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pamainos vadovas (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2016.11.12

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio - pamainos vadovo (-ės), kuris (-i) turėtų patirties aptarnavimo srityje, gebėtų organizuoti komandos darbą, savo pavyzdžiu ir optimizmu motyvuotų kolegas ir turėtų šaunių idėjų.

Reikalavimai

- Lyderio savybės;
- Galimybė dirbti slenkančiu grafiku pilnu etatu;
- Darbo organizavimo įgūdžiai;
- Puikūs bendravimo įgūdžiai;
- Paslaugumas;
- Operatyvumas;
- Aktyvumas;
- Pozityvumas;
- Noras ir gebėjimas mokytis;
- Puikūs laiko planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

- Jaunatvišką ir motyvuotą komandą;
- Prisidėti prie renginių organizavimo;
- Tik Jums skirtas įmonės nuolaidas ir pasiūlymus;
- Tobulinti svetingumo įgūdžius;
- Pagalbą realizuojant geriausias idėjas;
- Susipažinti su boulingo profesionalais;
- Plėsti draugų ratą;
- Žaisti boulingą;
- Naujas komandos narys gaus reikiamą informaciją ir vadovų bei kolegų pagalbą pradėjus dirbti ir vėliau, tvarkantis su kasdieniais iššūkiais.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais atitinkančiais visus kriterijus.

Atlyginimas

500–550 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "OZO BOULINGAS"

APOLLO BOULINGAS- Didžiausias boulingo tinklas Lietuvoje. Siūlantis ne tik boulingo pramogas bet ir gerą laiką, kokybišką maistą, vakarėlius ir gyvus muzikos grupių pasirodymus.
Mūsų misija - Jūsų geras laikas!
Jei esi pozityvus, ieškai darbo vietos, kurioje darbas būtų dinamiškas ir kupinas iššūkių- junkis prie Apollo komandos!
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »