Padavėja (-as) pilnu etatu

Skelbimas galioja iki: 2017.02.08

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio, padavėjo (-os), kuris savo nuotaika ir entuziazmu užkrėstų ne tik mūsų svečius, bet ir kolegas. Ieškome gero pardavėjo, kuris gebėtų tinkamai pasiūlyti svečiams tai ką turime geriausio - Gerai pramogai ir gerą maistą.

Reikalavimai

- Operatyvumas ir paslaugumas;
- Komunikabilumas;
- Greita orientacija;
- Geri laiko planavimo įgūdžiai;
- Geri pardavimo įgūdžiai;
- Reprezentatyvi išvaizda;
- Atsakingumas.

Mes jums siūlome

- Įdomų bei dinamišką darbą;
- Mokymus;
- Draugišką kolektyvą;
- Papildomus priedus, kurie priklauso nuo asmeninių pardavimų;
- Visas socialines garantijas.

UAB "Aido boulingas"

AIDO BOULINGAS, UAB.
APOLLO BOULINGAS - Didžiausias boulingo tinklas Lietuvoje. Siūlantis ne tik boulingo pramogas bet ir gerą laiką, kokybišką maistą, vakarėlius ir gyvus muzikinių grupių pasirodymus. Mūsų misija - Jūsų geras laikas! Jei esi pozityvus, ieškai darbo vietos, kurioje darbas būtų dinamiškas ir kupinas iššūkių junkis prie Apollo komandos!
Visi UAB "Aido boulingas" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »