Ieškomi pakuotojai Olandijoje

Skelbimas galioja iki: 2016.12.08

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Galbūt vis svarstote, kaip užsidirbti pinigų ateičiai, būstui ar mokslams? Galbūt mėgstate keliauti? Mes turime puikų pasiūlymą - darbui Olandijoje ieškome pakuotojų. Mes pasirūpiname ilgalaikiu darbu, pastovia gyvenamąja vieta Olandijoje, bei geru darbo užmokesčiu.
Taigi, Jūs turėsite laiko pamatyti gražiausias Olandijos vietas ar kitas šalis.

Darbo pobūdis:
- Pakavimo darbai Olandijos fabrikuose;
- Darbas prie linijos (pakavimas, įvairūs pagalbiniai darbai).

Reikalavimai

- Motyvacija dirbti ilgalaikį darbą;
- Bent minimalios anglų kalbos žinios;
- Nuosavas automobilis – didelis privalumas.

Mes jums siūlome

- Gerą darbo užmokestį;
- Pastovią gyvenamąją vietą Olandijoje;
- Darbą, kuriame bus kolegų lietuvių;
- Reguliarias atostogas Lietuvoje.

UAB "Headex"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +37052060893
Visi UAB "Headex" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »